Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym

Wybierz kierunek jazdy:


Tramwajowa linia turystyczna
Aktualności
Informacje o Klubie
Władze i zespoły Klubu
Statut
Organizowane imprezy
Kronika działalności Klubu
Kronika imprez
Wydawnictwa


Kronika imprez: Foto Dej 9.0
(26.09.2009)Foto Dej - to wydarzenie organizowane przez portal MMSilesia. Edycja o numerze 9.0 zorganizowana została, we współpracy z naszym Klubem, w zajezdni tramwajowej w Gliwicach.

Zobacz filmową relację z wydarzenia:

Materiały fotograficzne:

- Galeria zdjęć uczestników,
- Galeria konkursowa.
Dwa fotodeje w Gliwicach, jeden po drugim? To możliwe, i tak właśnie się stało. W sobotę o godzinie 10:00 dzięki uprzejmości Tramwajów Śląskich i Klubu Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym, opanowaliśmy gliwicką zajezdnię tramwajową, blisko granicy z Zabrzem. Przybyło Was ponad 90 osób. Niektórzy - oczywiście po raz któryś z rzędu.

- Najlepsze w fotodejach jest to, że załatwiacie miejsca, na co dzień niedostępne dla nikogo - powiedział nam jeden z uczestników. - Miejsce jak zwykle fajne i jak zwykle inne od pozostałych - zauważył inny.

Dziękuję, że robicie te akcje. Jestem już trzeci raz i uważam, że to najlepsza forma poznania się wzajemnie ludzi o takich samych - fotograficznych zainteresowaniach - dodaje Szymon Nawrat z Zabrza, jeden z laureatów konkursu poplenerowego.

Na miejscu tradycyjnie fotografowie, lubujący się w zdjęciach portretowych, mogli zaszaleć z obiektywami i trzema modelkami, które tym razem pozowały w wagonach tramwajowych, między innymi w tym najstarszym jeżdżącym po śląskich torach - "Enką" z Bytomia.

Wiele istotnych informacji udzielili nam pracownicy zajezdni jak i członkowie batorskiego klubu.


Tekst: © Marcin Nowak, mmsilesia.pl

fot. Tomasz Loba

fot. Dorota Nowak

© 1999-2024 Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym − Wszystkie prawa zastrzeżone.